śląskie / Vanessa
M******n

Ktoś był i może podzielić się opinią na temat tej dziewczyny?

J*****e
Pannę odwiedziłęm na początku tego tygodnia jakoś w godzinach wieczornych. Standardowa ustawka na dwa telefony, wbijam do lokalu. Lokal w miarę czysty i taki normalny. Z miejscem parkingowym też nie było problemu. Po wejściu Panna pyta czy zostaję…no i zostałem 🙂 Dostaję czysty ręcznik i udaję się do łazienki, a tam tylko wanna, ale dałem radę umyć co niezbędne 🙂 Po wejściu do pokoiku ustalamy szczegóły – wychodzi, że w podstawie jest oral bez gumki, głębokie gardło, klasyk w gumce w różnych pozycjach, finał tylko w ustach lub na ciało.
S****b
laska ciągnie zajebiście po same jaja nawet w gumie odczucia świetne i wie jak bawić się penisem Przez dobre 20-30 minut bawię się z nią na zmianę po francusku pocałunków w usta brak ale pieszczoty szyi, piersi no problem laska okazuje się miła i chętna na takie zabawy. Stopniowo wędruje coraz niżej liże jej cipkę panna łapie mnie za głowę nakierowywuje i mówi jak ją mam lizać żeby było jej dobrze.
Y****h
bardzo udane spotkanie, piękne ciało, dupeczka 10/10

Dodaj opinie

Byłeś na spotkaniu z tą kobietą? Podziel się swoją opinią. Pamiętaj aby opinia była kulturalna. Nie tolerujemy fałszywych oskarżeń, ani komentarzy, które mogą być odebrane jako kontrowersyjne.