świętokrzyskie / Skarżysko-Kamienna / Uwielbiam zonatych
M******n

Ktoś był i może podzielić się opinią na temat tej dziewczyny?

X*****g
Czołem, Sympatyczna bohaterka wątku odwiedzona dzisiaj. Umówienie na dwa telefony, na plus fakt oddzwaniania. Bardzo miłe wrażenie już od samego przekroczenia progu, zaproszenie do środka z uśmiechem i zachętą w głosie:) Pokój zabaw przytulny, z klimatem, łazienka czysta i schludna, otrzymałem ręcznik prosto z szafki. Zawitałem tylko na 15 minut, ale w zupełności wystarczyło – pani obierając pozycję między nogami, powoli schodzi pocałunkami po klatce, po czym zajmuje się ustami bardzo zmysłowo, bez pośpiechu. Słucha sugestii, przyjaciel znika cały, czuć język i są zmiany tempa. Finisz w ustach do ostatniej kropli – ogółem francuski na 5-kę. Po wszystkim chusteczka, żartobliwa pogadanka i klaps na drogę.
J*****s
Fajna dziewczyna, ładna, ma ciało warte grzechu i można z nią pogadać. 😉 Cudownie się mną zajęła. A lodzik mniam poezja
U****d
Odwiedziłem miesiąc temu tą niesamowitą dziewczynę. Spotkanie zaliczam do tych z grupy Zajebiste. Stara się by było przyjemnie. Cipulka piękna i pyszna.

Dodaj opinie

Byłeś na spotkaniu z tą kobietą? Podziel się swoją opinią. Pamiętaj aby opinia była kulturalna. Nie tolerujemy fałszywych oskarżeń, ani komentarzy, które mogą być odebrane jako kontrowersyjne.