warmińsko-mazurskie / Kętrzyn / Lubię minetkę
M******n

Ktoś był i może podzielić się opinią na temat tej dziewczyny?

J*****e
Pannę odwiedziłęm na początku tego tygodnia jakoś w godzinach wieczornych. Standardowa ustawka na dwa telefony, wbijam do lokalu. Lokal w miarę czysty i taki normalny. Z miejscem parkingowym też nie było problemu. Po wejściu Panna pyta czy zostaję…no i zostałem 🙂 Dostaję czysty ręcznik i udaję się do łazienki, a tam tylko wanna, ale dałem radę umyć co niezbędne 🙂 Po wejściu do pokoiku ustalamy szczegóły – wychodzi, że w podstawie jest oral bez gumki, głębokie gardło, klasyk w gumce w różnych pozycjach, finał tylko w ustach lub na ciało.
D*****m
Ideał, takich dziewczyn nie spotyka się na co dzień na ulicy;) na żywo jeszcze ładniejsza… każda sekunda spędzona z nią to coś nie zwykłego;) wszystko na najwyższym poziomie… POLECAM
H*****q
Jedna z nielicznych albo wogóle jedyna która nie bierze dopłat za cokolwiek. Zgrabna i sexy tylko trzeba uważać przy lodowaniu by nie spuścić się do tej ślicznej buzki już po 5 sekundach!

Dodaj opinie

Byłeś na spotkaniu z tą kobietą? Podziel się swoją opinią. Pamiętaj aby opinia była kulturalna. Nie tolerujemy fałszywych oskarżeń, ani komentarzy, które mogą być odebrane jako kontrowersyjne.